OPINIE O NASZEJ FIRMIE

Zamówiłam generalne sprzątanie mieszkania trzypokojowego. Dziewczyny bardzo dokładnie posprzątały całe mieszkanie, nawet w trudno dostępnych miejscach. Sprzątanie zostało wykonane dobrze i profesjonalnie.  

MILENA / Warszawa

Zaprosiłam do posprzątania mieszkania i czyszczenia kanapy po zwierzaku! Złożyłam zamówienie na witrynie w dogodnym dla mnie terminie, dotarli na czas zgodnie z obietnicą. Wykonali pracę na 100% +, zapłaciłam kwotę podaną w zamówieniu, bez żadnych dodatkowych opłat!

KAROLINA / Warszawa

Wyczyścili wszystko perfekcyjnie, szybko, profesjonalne narzędzia i chemia, jak najbardziej polecam!    

STEFAN / Warszawa

Prawdziwa wróżka, dużo zrobiła i bardzo pomogła z poważnymi zbrudnieniami. Oprócz głównego zadania w łazience wykonała również świetną robotę w kuchni i toalecie. Udzieliła porad dotyczących podtrzymania porządku. Zdecydowanie polecam i na pewno skorzystam ponownie. Dziękuję Sprzątanie Blask. 

EWA / Warszawa

Niesamowite! Bardzo mi się wszystko spodobało, bardzo dziękuję! Mieszkanie zabłysło nowymi kolorami!!!! 

KINGA / Warszawa

Bardzo dobrzy fachowcy – szybka usługa, wysokiej jakości, z dobrym sprzętem – Karcher, niemieckie detergenty! Otrzymaliśmy po czyszczeniu tylko pozytywne emocje! Dziękuję. 

HUBERT / Warszawa

Zamówiliśmy generalne sprzątanie mieszkania po najemcach. Mieszkanie było w fatalnym stanie. Cały dzień pracownik firmy pracował bez przerwy, wszystko sprzątał i mył, pracował sumiennie. Podejście do pracy jest po prostu świetne. Jestem bardzo zadowolony, polecam.

SEBASTIAN / Warszawa

Chciałabym pochwalić pracowników„Sprzątanie Blask”. Wykonali mi takie sprzątanie w niecały dzień, że nie dałabym rady zrobić tego przez cały tydzień. Tak właśnie jest, gdy profesjonaliści zabierają się do pracy. W końcu zakończyliśmy remont w dwóch pokojach prywatnego domu, moja siostra i ja coś posprzątałyśmy, wynieśliśmy śmieci, ale umyć te wszystkie listwy przypodłogowe, zetrzeć kurze, okna … w ogóle to nie dla mnie. Nie rozpisując się, powiem tylko, że przyjechały dwie kobiety i co najważniejsze były na czas! Mam na tym punkcie bzika, nie lubię, kiedy ludzie się spóźniają, więc to dobrze zapamiętałam. Po nich wszystko błyszczy i pachnie. Nigdy wcześniej nie korzystałam z usług firm sprzątających, myślałam, że też będę musiała dokupić środki czyszczące – a mają wszystko swoje, aż do ścierek) Wielkie dzięki , jestem bardzo zadowolona!!!

IWONA / Warszawa