Sprzątanie biur

Czystość w Państwa biurze znacznie zwiększy wydajność pracowników. Profesjonalnie posprzątamy Państwa biuro. Specjalizujemy się w wykonywaniu jednorazowych i regularnych sprzątań biurowych. Przed rozpoczęciem wykonania zadania uzgadniamy listę niezbędnych prac. Minimalna cena za standartowe sprzątanie biura – 130 zł (brutto). Jednorazowe standartowe sprzątanie biura – od 1,5 zł/m2 (brutto). Standardowe sprzątanie biura raz w tygodniu – od 1,3 zł/m(brutto). W przypadku niestandardowego sprzątania biura koszt jest omawiany.

Jakie opcje sprzątania biura oferujemy

Eko sprzątanie biur.

Jedna z najnowszych funkcji, która pozwala osiągnąć idealną czystość i świeżość  w pomieszczeniach. Podstawą tego sprzątania jest stosowanie pary podgrzanej do 120 stopni, jak również detergentów bez dodatków chemicznych. W efekcie czego zapewniamy – skuteczną walkę z pleśnią, drobnoustrojami  i  wirusami oraz eliminację trudnych do usunięcia plam. Zajmujemy się również dezynfekcją sanitariatów gwarantując  świeżość  pomieszczeń  i  powietrza.

Standardowe sprzątanie biur.

Usuwanie kurzu, zabrudzeń, plam z powierzchni  pionowych i poziomych. Usuwanie pajęczyny. Czyszczenie podłóg na mokro. Mycie lamp biurkowych. Odkurzanie wszystkich wykładzin podłogowych. Mycie luster. Mycie listew przypodłogowych, płytek podłogowych i ściennych lub gresu porcelanowego w łazienkach. Dezynfekcja urządzeń sanitarnych. Zbieranie i usuwanie śmieci. Wietrzenie. Mycie sprzętów kuchennych z zewnątrz.

Generalne sprzątanie biur.

Usuwanie kurzu, zabrudzeń, plam z powierzchni  pionowych i poziomych. Usuwanie pajęczyny. Czyszczenie podłóg na mokro. Mycie lamp biurkowych. Mycie biurek. Odkurzanie wszystkich wykładzin podłogowych. Mycie luster i wszystkich  elementów szklanych. Mycie listew przypodłogowych, płytek podłogowych i ściennych oraz gresu w łazienkach. Dezynfekcja urządzeń sanitarnych. Zbieranie i usuwanie śmieci. Wietrzenie. Mycie urządzeń kuchennych w środku i  z zewnątrz. Mycie okien od wewnątrz i od zewnątrz. Podlewamy rośliny. 

Sprzątanie biur po remoncie.

To sprzątanie wykonywane jest przy użyciu specjalistycznego, profesjonalnego sprzętu i narzędzi, obejmuje wszystkie etapy czyszczenia  i  zmywania kurzu i farby po remoncie, dlatego uzgadniamy telefonicznie z Państwem takie sprzątanie.

* Dodatkowo można zamówić  czyszczenie chemiczne mebli  biurowych, wykładzin, mebli  tapicerowanych oraz mycie okien.